Jesteśmy jedną z nielicznych firm zajmujących się czyszczeniem dywanów, wykładzin czy też tapicerek meblowych, która używa do tych czynności urządzeń Kirby. Jest to firma, która produkuje maszyny czyszcząco-piorące najwyższej jakości. Świadczy o tym choćby to że firma Kirby zdobyła ponad 70% rynku w USA, gdzie jak wszyscy wiemy w większości domów położone są wykładziny dywanowe.

Po kilku letnim pobycie w Stanach Zjednoczonych Ameryki i pracy przy czyszczeniu dywanów, stwierdziłem, że i moim rodakom w ojczyźnie należy się wykonanie tej usługi w najwyższym światowym standardzie.

Naszym największymi atutami są właśnie maszyny, którymi wykonujemy usługi dla Państwa. Kirby różni się od urządzeń firm Kercher, Rainbow itp. tym że przed przystąpieniem do prania powierzchni najpierw odkurzamy i trzepiemy ją specjalną szczotką, w którą Kirby jest wyposażony dzięki temu cały brud który jest w dolnej warstwie państwa wykładziny czy dywanu zostaje wyciągnięty na wierzch i wessany przez odkurzacz który jest wyposażony w turbinę o mocy 7500 obr/minutę. Czyli zanim zaczniemy prać Państwa dywan jest on już czystszy niżeli by był przy odkurzeniu każdym innym urządzeniu podobnego typu.

Kolejną przewagą nad innymi markami jest fakt, że Kirby nie przemacza czyszczonej powierzchni. Ponieważ pierze za pomocą tak zwanej półsuchej piany w której jest tylko 20% wody. Dzięki temu prana powierzchnia schnie kilka razy krócej niż przy praniu metodą tradycyjną.

Do czyszczenia używamy wyłącznie preparatów z najwyższej półki, są one drogie ale zapewniają że usługa zostanie wykonana na najwyższym możliwym poziomie. Środki czystości Kirby impregnują czyszczoną powierzchnie przywracają pierwotne kolory jak również zapobiegają szybkiemu ponownemu zabrudzeniu przy czym są hipoalergiczne.